بیش از هزار عنوان کتاب مهدویت در کتابخانه خانه خورشید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

اخبار / اخبار فرهنگی و سیاسی

کتابخانه کانون خانه خورشید بابل

منبع: وبسایت خبرگزاری شبستان

کتابخانه کانون فرهنگی و هنری خانه خورشید مسجد محدثین بابل، منتسب به آقا امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) با وجود هزار و ۲۰۰ جلد عنوان کتاب درباره مهدویت از شاخصه ها و امتیازات کتابخانه های مساجد مازندران است.

ناهید سلطانی، کتابدار کانون فرهنگی و هنری خانه خورشید مسجد محدثین بابل، امروز (3 اسفند) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: بیش از پنج هزار و 500 جلد کتاب در فضای 170 متری کتابخانه مهدویت این کانون وجود دارد.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب با موضوعات شهدا، معنویت به ویژه در خصوص مهدویت در روز سه شنبه هر هفته در این کانون،اظهار کرد: این نمایشگاه ها از استقبال خوب اعضای کانون و علاقه مندان به مطالعه برخوردار است.

سلطانی بیان کرد: بیش از هزار و 200 عنوان کتاب درباره مهدویت در کانون فرهنگی و هنری خانه خورشید مسجد محدثین بابل موجود است که به عنوان شاخص ترین کتابخانه و یکی از امتیازات مهم این نهاد فرهنگی در مازندران، محسوب می شود.

وی ابراز کرد: طلبه ها، پژوهشگران و علاقه مندان به فرهنگ مهدویت از کتاب های کتابخانه مهدویت کانون فرهنگی و هنری خانه خورشید مسجد محدثین بابل، بهره مند می شوند که روح تشنه انسان ها را سیراب می سازد.

سلطانی گفت: 120 عنوان کتاب با موضوع مهدویت در ماه گذشته به این کتابخانه، اضافه شد که موجب تحول عمیق در کتابخوان ها می شود که تغییر باطن و ظاهر، نمادهایی از  این تاثیرگذاری عمیق است.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص مطالعه، منویات حکیمانه و مدبرانه بسیاری دارند که می طلبد به این رهنمودها با دل و جان، عمل نمود.

سلطانی بیان کرد: مسجد محدثین بابل، منتسب به آقا امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است و مسئولین و متولیان این مسجد، اهتمام فراوانی برای نهادینه کردن فرهنگ مهدویت و الفت با آن حضرت در بین آحاد مردم دارند و این مهم را در راس فعالیت های خود، قرار داده اند.

به گزارش شبستان، مسجد مقدس محدثین، واقع در بابل، چهار راه گلشن، کوچه اشرفی 10، آماده استفاده دوست داران و ارادتمندان به حضرت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و بهره گیری از کتاب های فاخر و ارزشمند کتابخانه این پایگاه الهی است.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

می خواهم به مسجد کمک کنم

1585امروزmod_vvisit_counter
5364دیروزmod_vvisit_counter
20096این هفتهmod_vvisit_counter
41849هفته گذشتهmod_vvisit_counter
121174این ماهmod_vvisit_counter
95166ماه گذشتهmod_vvisit_counter
4616165کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

تور مجازی

تور مجازی مسجد محدثین

تور مجازی مسجد محدثین
مشاهده / دانلود