گزارش ستاد اعتکاف مسجد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

alt

روابط عمومی : در تاریخ 20/1/94 سومین نشست اعضای ستاد اعتکاف مسجد مقدس محدثین با حضور تولیت مسجد حجت الاسلام و المسلمین دکتر عسکرنصیرایی برگزار گردید، ایشان ضمن سخنان خود اظهار داشتند خدمت به معتکفین فضیلت زیادی دارد و کمتر از اعتکاف نیست چرا که با تمهیداتی که شما برای اجرای این سنت بسیار ارزشمند فراهم می کنید هم روح بندگی را در افراد تقویت و زنده می کنید و هم روحیه بندگان را در سیر و سلوک معنوی بالا می برید و هم فضایل الهی و معنوی را در خودتان بیشتر می کنید .

در ادامه گفتند : برنامه های فرهنگی و علمی شما باید مانند سنوات گذشته جامع و کامل و نوین باشد که در این سه روز معتکفین هم خود را در محضر خدا ببینند و هم بر علم و عمل و عبادتشان افزوده گردد و هم با توکل بر خداوند سبحان سلامت روح و ایمانشان حداقل تا یکسال تضمین کند و طعم عبودیت در جانشان شیرین گردد.

در این جلسه مصوب گردید با وجود تراکم متقاضیان خواهر از شهرهای استان به این مکان مقدس، اولویت پذیرش برای جوانان باشد و از 16 سال تا 50 سال ثبت نام بعمل آید.

و ثبت نام در روز شنبه 6 رجب برابر 5/1/94 ساعت 14 حضوری با داشتن کارت ملی و پر کردن فرم و پرداخت کمک هزینه چهل هزار تومان انجام پذیرد.

مسجد مقدس محدثین که پر جمعیت ترین مساجد شهرستان می باشد و در طول سال هر سه وعده نماز جماعت آن با شکوه برقرار می گردد، به سبب جایگاه معنوی آن با امکانات شایسته و برنامه های متنوع ، هر سال مشتاقان بیشتری را به سوی خود برای اعتکاف می کشاند و گنجایش نهایی آن 400 نفر می باشد.

صبق اظهارات تولیت محترم در صورت ساخت طبقه فوقانی شبستان مسجد، گنجایش هزار نفر را خواهد یافت که در این صورت می توان برادران را هم برای اعتکاف پذیرا شد و اکنون شرایط تنها برای خواهران گرامی میسر می باشد.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

می خواهم به مسجد کمک کنم

7736امروزmod_vvisit_counter
9102دیروزmod_vvisit_counter
23559این هفتهmod_vvisit_counter
46818هفته گذشتهmod_vvisit_counter
70377این ماهmod_vvisit_counter
151120ماه گذشتهmod_vvisit_counter
5063586کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

تور مجازی

تور مجازی مسجد محدثین

تور مجازی مسجد محدثین
مشاهده / دانلود