شب چهارم دهه فرخنده مهدویت 94 | شب میلاد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

alt

در شب چهارم شب جشن میلاد امام مهدی عج در دهه مهدویت ، مورخه 12/3/94 پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا با حضور هزاران نفر از جمعیت با تلاوت قرآن توسط قاری محترم برادر آقای امید تقی پور و مجری جناب آقای علیرضا امیرسلیمانی و شعرخوانی برادر ارجمند قاسم اسدی و تلاوت دعای توسل و مدیحه سرایی جناب آقای عباس طهماسب پور انجام گرفت،

سپس حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناصری نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی که مهمان این جمع مردمی بود به دعوت امام جماعت برای خوشامد و عرض تبریک دقایقی سخن گفتند و روایاتی را در مورد امام مهدی عج بیان فرمودند.

بعد سخنران مدعو حجت الاسلام و المسلمین حاج سید ضیاء الدین آقاجانپور« ریاست محترم امور روحانیون دفتر عقیدتی سیاسی رهبری و فرماندهی کل قوا» به بیان مطالب ارزشمندی با عنوان « فضیلت ماه شعبان و شب نیمه شعبان و تکالیف ما در این زمان »  پرداخت . ایشان با توجه به اهمیت معنویت و محبت به امام عصر عج توجه به ولایت فقیه در عصر غیبت را رکن اصیل زندگی شیعه معرفی کردند و در این راستا با بیان  نقش امام راحل در ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار  و نجات ملت از چنگ استعمار ، یاد و خاطره آن عزیز را مطرح نمودند و قدر دانی از زحمات امام راحل  و امام خامنه ای را تذکر دادند.

بعد از سخنرانی پذیرایی اطعام به مومنین از سوی خادمان انجام شد و حجت الاسلام دکتر عسکر نصیرایی تولیت مسجد گزارشی از فعالیتهای عمرانی و فرهنگی مسجد را مطرح نموده و تاریخچه و جایگاه این مکان مقدس را تشریح نمودند و ساعت 24 برنامه اول به پایانم رسید .

در نیمه دوم برنامه پس از اجرای کوتاه مجری،  شاعر اهلبیت آقای مجتبی فلاح نیا سروده خود را در وصف امام زمان ارائه دادند و بعد، ذاکرِ اهلبیت جناب آقای حاج علی رحمانی به مدیحه سرایی و مولودی خوانی پرداختند .

برنامه پایانی در احیای این شب، زمزمه دعای کمیل توسط مداح پیشکسوت جناب حاج حسین مشهدسری بود که برای جمع حاضران به مناجات و قرائت دعای پرفیض دعای کمیل پرداخت.

پس از آن مردم به اجرای اعمال وارده در این شب پرداختند که توسط تولیت مسجد تذکر داده شده است.

 

alt

لطفاًجهت مشاهده تصاویر این شب؛ اینجا کلیک نمائید.

alt

دانلود فایل صوتی مدیحه سرایی حاج عباس طهماسب پور (با حجم تقریبی 10.5MB)

دانلود فایل صوتی خوش آمد گویی حجت الاسلام ناصری (با حجم تقریبی 2.30MB)

دانلود فایل صوتی سخنرانی حجت الاسلام سید ضیاء الدین آقاجانپور (با حجم تقریبی 10MB)

دانلود فایل صوتی حجت الاسلام نصیرایی؛ تولیت مسجد (با حجم تقریبی 6MB)


 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

می خواهم به مسجد کمک کنم


6559امروزmod_vvisit_counter
8035دیروزmod_vvisit_counter
60750این هفتهmod_vvisit_counter
57026هفته گذشتهmod_vvisit_counter
153197این ماهmod_vvisit_counter
263673ماه گذشتهmod_vvisit_counter
5410079کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

تور مجازی

تور مجازی مسجد محدثین

تور مجازی مسجد محدثین
مشاهده / دانلود