حادثه غمبار منا؛ نقشه صهیونیسم است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

فاجعه منا

روابط عمومی: اگر به پرونده آل سعود که در واقع آل سقوط هستند، بنگرید، همان منویات و طرح صهیونیسم در دستور حکومتی آنان قرار گرفته است.

این سخنان حجت الاسلام نصیرایی در ویژه برنامه  مجلس یادمان کشته شدگان حادثه مکه در منا می باشد که در جمع نمازگزاران و حضار در مسجد مقدس محدثین بیان نموده است.

تولیت مسجد در ضمن سخنان خود به نکات ذیل اشاره کرده است:

از بدیهیات است که اشتباهات مقامات مسئول سعودی نقش کلیدی در رخ دادن این حوادث ناگوار داشته است. و مسلملن کشی و شیعه کشی آنان بر جهان مشهود گردید. گرچه عملکرد سعودی‌ها در زمینه مدیریت مراسم حج طی سه دهه اخیر حاکی از اشتباهات و تقصیر بوده ولی آمار حوادث مراسم حج امسال، نشان می دهد که یک برنامه از پیش تعیین شده است و حکایت  از یک خیانت و جنایت مفتضحانه دارد.

همان روشی که صهیونیست نسبت به مردم فلسطین دارد، در این کشتار مشهود است و این حادثه پیروزی بزرگی برای استکبار  و صهیونیسم می باشد که با هزینه کمتر به کشتن هزاران نفر در این فرصت اجتماع حجاج ارزشمند اقدام نموده است.

وهابیت و نوکران یهودی صهیونیسم عربستان بدانند که کشتار در خانه خدا سبب قطعی سقوط آنان را فراهم کرده و به زودی شاهد قهر الهی و سقوط آل سعود خواهیم بود.

به عقیده برخی از تحلیلگران مسائل سعودی اختلافات جناحی میان شاهزادگان سعودی به ویژه میان محمدبن نایف ولیعهد اول و محمدبن سلمان ولیعهد دوم و وزیر دفاع در حادثه اخیر منا دخالت داشته است. مدیریت و امنیت مراسم حج همواره به عهده ولیعهد و وزیر کشور بوده و شاهزاده محمد بن سلمان و کاروانش با بستن یکی از محورهای اصلی منا زمینه را برای این فاجعه دردناک فراهم کرده تا تبعات تلخ آن بر گرده محمدبن نایف بیفتد.

سپردن قدرت و نفوذ به یک شاهزاده کم تجربه همچون محمدبن سلمان تنش و درگیری در درون خاندان را فزونی بخشیده است و جنگ تحمیلی علیه ملت یمن که از سوی عربستان سعودی در ابعاد مختلفی رهبری و هدایت می‌شود باعث کاهش کمی و کیفی عوامل انتظامی و مدیریت مراسم حج شده است. اغلب عناصر باتجربه مدیریت حج سعودی به جبهه‌های یمن اعزام شده و به جای آنها عناصر جوان و بی‌تجربه گمارده شده که در بروز فاجعه منا نقش تعیین‌کننده‌ای داشته است.خاندان آل سعود به ناحق و غیرمشروع از امتیازات اداره مراسم حج بهره‌مند است.

سعودی‌ها و حامیان غربی و عربی آن با تسلط و انحصار رسانه‌ها و تبلیغات جهانی و منطقه سعی کرده که عمق فاجعه و ابعاد این رخداد اندهگین را کم‌اهمیت جلوه دهند و سعی نموده که مسئولیت این حادثه را به گردن رفتار حاجیان و عملکرد ایرانیان در این مراسم بیندازد لذا تهران می‌بایستی در بعد رسانه، فرهنگی و تبلیغاتی فعالیت شدیدتری بنماید و ابعاد این حادثه اندوهبار را برملا سازد و برای افکار عمومی جهان و منطقه بی‌تدبیری و سند مدیریت آل سعود در این مراسم به خوبی تبیین و نشان دهد.

نظام قدرتمند ایران می تواند چهره ظالمانه صهیونیسم سعودی ها را برای مردم دنیا مکشوف کند تا زمینه قیام عمومی و بیداری مردم جهان را بیش از گذشته فراهم آورد.

اللهم عجل لولیک الفرج

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

می خواهم به مسجد کمک کنم


1575امروزmod_vvisit_counter
10363دیروزmod_vvisit_counter
11938این هفتهmod_vvisit_counter
63453هفته گذشتهmod_vvisit_counter
167838این ماهmod_vvisit_counter
263673ماه گذشتهmod_vvisit_counter
5424720کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

تور مجازی

تور مجازی مسجد محدثین

تور مجازی مسجد محدثین
مشاهده / دانلود