دلم برای شهرم می سوزه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

حجت الاسلام دکتر نصیرایی

روابط عمومی: عبارت فوق کلام حجت الاسلام دکتر نصیرایی است. وی در ملاقات برخی دوستان و نمازگزاران هنگامی که از انتخاب شهردار بابل سخن به میان آمد، دیدگاه خود را مطرح کرد که ذکر آن در سایت مسجد جهت اطلاع شهروندان بابل و استان خالی از لطف و فایده نیست.

وقتی در کشمکش قدرت شهردار شدن و اختلاف نظر اعضای شورا  و نفوذ افکار خارج از گود(؟) در افکار شورا و ناراحتی دوستان به اوج رسید، تولیت مسجد در ادامه و تایید دیدگاه حاضران جلسه اظهار داشت:

دلم برای شهر بابل می سوزه. باورم نمیشه بابل امروز ما همان بابل دیروز دارالمومنین است، بابل بهار نارنج دیروز است، بابل خاستگاه علم و ادب و هنر دیروز است که این القاب افتخار آفرین را شهرهای همسایه به یغما بردند و عالمان فرزانه این شهر فراموش شده اند و هنرمندان آن گمنام و قهرمانان آن در انزوا و قابلیت های اقتصادی و فرهنگی آن رو به افول است.

بعد انقلاب تاکنون هنوز مردم فرهیخته و مومن بابل یک شهردار شجاع و جامع و مخلص و مورد رضایت مردم به خود ندیده است که دستمال خدمت بر پیشانی و کمربند تلاش بر کمرش بسته باشد و به دور از خطوط سیاسی بازی و مصلحت اندیشی  و طمع ریاست تنها به فکر خدمن و عمران و آبادی این شهرستان مظلوم باشد.

بابل که روزی خواست مرکز استان گردد و آنقدر سیاسیون سیاس آتش اختلاف را روشن و روشن تر کردند تا بابل به مرکز قدرت در استان تبدیل نگردد و کشمکش های سیاسی کاری ضربه مهلکی بر پیکر آسایش و آرامش مردم شهر بلکه مردم استان نواخت که هنوز زخمهای پیکر آن التیام نیافت.

دکتر عسکر نصیرایی در ادامه گفت: شهرداران باید از سرداران شجاع و با تجربه و کار کرده و ولایی و تشنه خدمت و کارگشا باشد نه غلام شورای اعضای شهر و مافیای سیاسی و اقتصادی حاشیه ها که در این صورت باید شاهد خسران و نابودی آبادی دلها و اعتقادات و شعائر انقلاب بود که بابل را به اینجا کشانید..... .

تولیت مسجد محدثین در وظایف شورای شهر گفت: شورای شهر، شورای شهر است نه شورای شهرداری. شورا باید به همه ادارات و موسسات اداری و دولتی نظارت داشته باشد نه دخالت. به اعتقاد من مصوبات شورای شهر باید شورای نگهبان داشته باشد تا مصوبات مصلحتی و منفعتی و سلیقه ای را شناسایی و رد نماید چرا که مصالح عام مردم و ضعیفان جامعه باید در اولویت کاری و اجرایی و خدمت رسانی شهرداران قرار بگیرد و تهران الگوی مناسبی برای سایر بلاد ایران خصوصا بابل دارالمومنین باشد که چگونه سردار قالیباف قهرمانانه عمران می کند و سر بر آستان ولایت می ساید و با عشق به مردم به آنان خدمت می کند و شورای شهر هم منویات و مساعدت لازم مصوبات خود را در طول خدمت شهردار در اختیارش می گزارند نه در عرض آن و .... تاکنون برای مسجد محدثین کاری نکرده اند که هر هفته بیش از هزار زائر استانی دارد و مسجد محور در استان است و ... باید ائمه جمعه شهرستان و امام جمعه بابل باید فکر و اقدام فوری کنند و بزرگان بابل باید حرکتی کنند که شهردار سلیقه ای و باندی انتخاب نشود. من از سر تکلیف گفتم و کاره ای نیستم ولی آگاه به مسائل شهر هستم و غصه پر قصه بابل بر دلم سنگینی می کند و این مقدار حرف هم نزنم نمی شود.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

می خواهم به مسجد کمک کنم


6582امروزmod_vvisit_counter
8035دیروزmod_vvisit_counter
60773این هفتهmod_vvisit_counter
57026هفته گذشتهmod_vvisit_counter
153220این ماهmod_vvisit_counter
263673ماه گذشتهmod_vvisit_counter
5410102کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

تور مجازی

تور مجازی مسجد محدثین

تور مجازی مسجد محدثین
مشاهده / دانلود